Pandemiyle birlikte seyahat kısıtlamaları hayatımızı olumsuz etkiledi. Bu süre zarfında birçok ülke turist vize başvurularını kapattı. Peki, İngiltere vize başvuruları açık mı ? Vize başvuruları hakkında merak ettiğiniz soruları İngiltere Vize Merkezi ile ulaşın.

İngiltere vize başvuruları açık mı ?

İngiltere vizesi başvurularınızı şu an gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu süreç birçok biçimde farklılık gösterebilir. Bu yüzden İngiltere vize başvurusu alanında uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek, İngiltere vize başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  0212 909 30 700532 732 90 35

İngiltere vizesi nasıl alınır ?

İşlemler gerçekleştirilirken karşımıza birçok soru işareti çıkmaktadır. İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilirken süreçte birçok adım bizi bekliyor olacak.

İngiltere vizesi başvurularında karar verilmesindeki en önemli etken İngiltere vizesi başvuru formudur. Konsolosluk, yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine İngiltere vizesi başvuru formu göz önünde bulundurularak değerlendirme işlemi gerçekleştirilir.

İngiltere vizesi başvuru formu her ne kadar göze kolay gelse bile pratikte böyle değildir. Konsolosluk birimleri yüz yüze görüşme gerçekleştirmeyeceği için değerlendirmelerde kişinin hazırlamış olduğu İngiltere vizesi başvuru formunu kullanmaktadır.

Formun içerisinde birçok farklı başlık karşımıza çıkmaktadır. Seyahat tarihlerimiz, konaklayacağımız yer ve şehirler, şahsımıza ait birçok farklı soru formda sorulmaktadır. Olumlu devam edebilmesi için bu soruların eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir.  Hatalı veya yanlış girilen bilgilere İngiltere Büyükelçiliği olumsuz yaklaşmaktadır.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun; İngiltere Vizesi Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!