İngiltere vizesi hakkında merak edilen birçok soru vardır. Özellikle “İngiltere vizesi kaç günde çıkar ?” sorusu merak edilmektedir. İngiltere Vize Merkezi olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle, İngiltere Konsolosluğunun istediği düzende başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. İngiltere vize başvurusu yapmak ve daha hızlı vize sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Vizenin sonuçlanma süresini etkileyen en önemli unsur; Konsolosluğun yoğunluğudur. İngiltere vize başvuruları ortalama olarak 2-4 hafta arasında sonuçlanmaktadır. Bu süre kış aylarında biraz daha kısalırken, yaz aylarında süre 3-5 hafta aralığına kadar uzayabilmektedir.

Gerçekleştirilen vize kategorisinin buradaki önemi oldukça büyüdür. Mesela İngiltere öğrenci vizesi ya da çalışma vizesi kategorilerinde inceleme süresi daha uzun olduğu için bu süreç biraz daha uzayabilir. Bunu göz önünde bulundurarak vize başvurusu yapmakta yarar var.

İngiltere’nin sunduğu fırsatlardan biriside Express vize başvuru yapma imkanı sunmasıdır. Bu sayede eğer daha hızlı vize sahibi olmak ya da acil bir durumda kullanabilirsiniz.

Express İngiltere Vizesi

Vize başvuru sürecinde birkaç farklı Express İngiltere vizesi kategorisi vardır. Peki, bunlar nelerdir.

Süper Ekspres Vize

Seyahatiniz acil ya da en hızlı vize sonuçlanmasına ihtiyacınız varsa Süper Express İngiltere Vizesi ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacaktır. Ortalama olarak 24 içerisinde vize başvurunuza yanıt verilmektedir. Bu hizmetin ücreti £ 956,00’dir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Vize Başvurusu

İngiltere’ye seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle biyometrik işlemleri tamamlaması gerekir. Eğer bellli sebeplerden dolayı biyometrik işlemler için gidemiyorsanız, ilgili bilgilerin alınması için işlemler farklı noktalarda gerçekleştirilebiliyor. Parmak izinin alınması, evrakların teslim edilmesi ve biyometrik resmin çekilmesi gibi birçok farklı adım gerçekleştirilir. Fakat bu hizmet tüm lokasyonlar için geçerli değildir.

Walk-In Servisi

Vize başvurusu süresi kadar, resmi başvuru merkezinden randevu almakta vakit alabilir. Walk-In hizmeti sayesinde bu evrak ve biyometrik işlemlerdeki randevu tarihini atlayarak doğrudan İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet sayesinde vize başvuru süresi çok daha kısalacaktır.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun; İngiltere Vizesi Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!